| anonim_4396 a întrebat:

Nu am nimic cu spice shop-urlie, insa, ati mai vazut spice shop deschis fata in fata cu o scoala? xD

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Spice shop nu am vazut(inca)
dar in fata scolii mele este un magazin unde se vand droguri!
[si se mai mira lumea dc copii se drogheaza]

| Kazimir a răspuns:

@bogdan2007smecher tu ai nume de cocalar deci mai bine taci.

| Anonim69 a răspuns:

Bogdan2007smecher
Merci!^^
IloveKazimirAndLisa
Taci,suntem prea cocalari.

| PikaRawrr a răspuns:

De vazut nu am vazut.inteleg ca nu ai nimic cu drogurile si iti recomand sa nu te droghezi niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut față în față cu o stație de autobuz, noroc că l-au desființat la vreo 3 luni de la deschidere big grin.
Cred că așa va păți și acela de care vorbești tu probabil destul de repede. Mai ales dacă e lângă o școală oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Jelli
De fapt,au venit tiganii peste vanzatori,amenintari, ale, alea si asa au disparut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uau, mersi de informație. Acolo unde l-am văzut eu închis era un afiș cu fața primarului sectorului în care locuiesc și spunea ceva gen "pentru siguranța dumnevoastră și a copiilor acest magazin se va inchide bla bla". Aia cu țiganii nu o știam, nici nu m-a interesat, dar mersi de informație.

| bogz a răspuns:

Ai moaca de cocalar

| Lolitaaa a răspuns:

Da as vrea eu sa fie spice in fata sch mele =p~:X:X:X rolling on the floor)

| Trusca_6268 a răspuns:

Da...mi se pare ok...ii face pe elevi mai calmi la ore