| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema m-am audentificat si imi apare asta.
Acest cont a fost suspendat pe termen nedefinit.
Ce sa intampla si cum retrag suspendarea imi zice careva?
Dar vreau sa stiu cum retrag suspendarea imediat.
Care zice ea funda+vot multumesc.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca ti s-a desfiintat contul pentru ca ai incalcat regulamentul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scrie un mesaj la rubrica de Contact din dreapta sus, explicand motivele pentru care ai incalcat regulamentul. ma indoiesc ca contul iti va fi activat imediat, doar daca a fost suspendat din greseala. daca ai incalcat regulamentul, suspendarea dureaza minim 30 de zile (daca in acest interva dovedesti ca ti-ai insusit regulamentul si il respecti). De la rubrica de Contact vei primi raspuns, dar nu imediat, insa destul de repede (in cateva zile lucratoare, maxim 10)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa retragi tu suspendarea.Probabil ai incalcat regulamentul destul de serios.Scrie la "Contact".

| Mihail2020 a răspuns:

Am verificat situatia si in urma datelor pe care le avem despre utilizatori, am observat ca detii mai multe conturi de pe care iti dadeai toate cele 49 de fundite. De aceea contul tau a fost suspendat pe termen nelimitat si nu va fi reactivat.

Atat timp cat respecti regulamentul comunitatii esti binevenit oricand pe TPU.ro

| Mihail2020 a răspuns:

Adica cum am avut 49 de conturi si mi-am dat singur 49 de fundite.
Am avut un singur cont si atata ca eu nu inteleg.