| 0Denis0 a întrebat:

Am o problema pe siteul TPU. Astazi de cand am incercat sa ma loghez din imi aparea dupa ce am introdus datele si intram la categorii ca nu sunt conectat iar apoi cand reveneam la pagina anterioara sau dadeam refresh imi aparea ca eram iar aucma imi apare eroarea 502 Bad Gateway The server returned an invalid or incomplete response. Posibil sa fie de la mine.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Și mie această eroare îmi dă bătăi de cap. Navigarea pe site a devenit aproape imposibilă. Cred că iar sunt ceva probleme cu server-ul.
Răbdare, my friend!
Probabil se lucrează la greu la remedierea problemei. Tot ce putem să facem, e să așteptăm.