| beastboy84 a întrebat:

de ce cand vreau sa raspund la vreo intrebare imi apare asta: 502 Bad Gateway

The server returned an invalid or incomplete response.

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Si eu mai am problema asta uneori, dar trebuie sa incerci de cateva ori pana ce reusesi sa intri din nou pe site si sa postezi raspunsul pe care il vrei. Cred ca este din cauza ca se lucreaza la site sau traficul este prea mare.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

6 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Din cauza ca serverul are probleme!
Solutia este sa dai de mai multe ori pe reload!

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,asa mi-a aparut si mie cand am intrat si am vrut sa raspund la o intrebare dar dupa cateva minute s-a facut.

| Arex a răspuns:

Este o problema cu site-ul. Si la mine arata la fel. Da back la pagina si intra din nou. Funda?

| Arex a răspuns:

Este o problema cu site-ul. trebuie sa incerci de mai multe ori. Funda?

| FirstplaceXXX a răspuns:

Si mie imi apare. Chestia e ca trebuie sa mai incerci de 2 sau 3 ori. Probabil se lucreaza la site.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Si mie mi se intampla chestia asta. Trebuie sa mai incerci de 2 sau 3 ori. Probabil se lucreaza la site.