| DenisIonut01 a întrebat:

Am primit tricoul de la concursul de pe TPU poza 1: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......0240_n.jpg

poza 2:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/......1771_n.jpg

Ce parere aveti? big grin
Eu sincer am fost surprins.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa fii surprins.Asta este inca o dovada in plus ca TPU nu minte.O seara buna.

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate dar cum nu a venit de vreo 3 luni am zis ca nu mai vine big grin

21 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Hei! Ne bucuram ca tricoul a ajuns cu bine la tine. Anul acesta a durat mai mult datorita faptului ca am schimbat furnizorii si am produs o cantitate diferita.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Adevarat ca am ramas surprinsa ca nu am putut vedea nimic..link-urile nu sunt valabile, si de ce ai ramas surprins draga? credeai ca se minte in privinta concursului in lupta pentru tricou? nu..nu se minte, e cat se poate de real..cred ca te-ai convins si tu.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Nu numai tu ai tricou cu TPU.

| DenisIonut01 explică:

...eu am vrut sa va arat tricoul si ca l-am primit si voi urlati repede ca nu numai eu Am tricou. dupa 3 luni de zile nu credeam ca mai vine... in cine multumesc pentru cei care m-au felicitat happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru DenisIonut01):

Felicitari! Sa-l porti sanatos!

| caramela a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nu a urlat nimeni draga, am zis doar ca nu se poate vizualiza ce ai trimis tu si ca e cat se poate de adevarat concursul cu tricou..asa c a sa il porti sanatoshappy

| CautNume a răspuns (pentru DenisIonut01):

Dar eu n-am "urlat la tine". Voiam sa-ti zic ca suntem mai multi, si ca tricourile chiar exista.N-am zis-o cu rautate.

| lpavel a răspuns:

Noi suntem mai surprinsi ca nu poti posta un link! laughing))

| lpavel a răspuns (pentru DenisIonut01):

Bravo tie! Dar sa fiu sincer nu prea imi place pentru ca nu are sigma TPU pe ea, asa arata ca oricare tricou :Made in China happy Eu daca as castiga tricoul, ori as zice sa-l dea altuia, ori l-as baga la munca! Ce rost are numai tu sa stii valoarea tricoului? Daca nu ne arata-i poza si te vedeam pe strada cu el, nu as fi facut diferenta dintre un tricou made in china si asta! happy Si acum sa nu te superi pe mine, stiu ca nu e vina ta ca tricoul arata asa... eu doar mi-am zis parerea! O zi buna!

| DenisIonut01 explică (pentru lpavel):

Multumesc,Ai dreptate happy desi scrie mic acolo la funde TPU ar fi trebuit sa scrie pare pe spate TPU big grin sau macar ca cel de pe site cum arata de la bebe la einsein dar bun e si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Înafară de felicitări, nu am ce să-ţi spun, ţine-o tot aşa!
Apropo, link-urile nu sunt funcţionabile!
Te pup!

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc happy nu vroiam sa ma laud dar am pus ca poate unii nu cred sau nu stiu pur si smplu am pus sa vada si restul ca tricoul sa primit si cum arata happy, in legatura cu link-urile am pus la coment la mai multi alte link-uri big grin