| Mâncărici a întrebat:

Am pus o întrebare și cînd vreau să o accesez îmi apare prima pagină TPU! Poate să-mi spună cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Înseamnă că întrebarea respectivă a fost ștearsă/raportată de către Admin sau useri; din această cauză te direcționează către prima pagină.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea ta a fost raportata sau stearsa din cadrul comunitatii si de aceea acum esti redirectionata catre prima pagina.

Alexandra - TPU

| Tweetymrrr a răspuns:

Din cauza faptului că a fost ştearsă de pe site. Probabil cineva a raportat'o.
Succes!