| JustWannaDance a întrebat:

Hey. Cand intru pe TPU si vreau sa dau pe intrebare, imi apare tot Prima Pagina! De ce?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Site-ul are mari probleme de functionare. Au fost atentionati adminii,dar se pare ca nu au ce sa faca! Site-ul nu a fost proiectat la asemenea trafic intens si la acest nr. mare de useri! Dar in ultimul timp,apar tot mai multe probleme. Eu, de ex., nu pot sa citesc mailurile primite pe privat! Cred ca ar trebui sa scriem toti la "contact" si sa facem reclamatii, pana cand s-or hotari sa repare defectiunile!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că în ultimul timp e haos total. Nu mai funcţionează nimic aşa cum ar trebui. Ne scufundăm, copii.

| mixx_4759 a răspuns:

Pfff STIU! si mie mi se intampla asta...
cred ca e in reparatii TPU sau ceva de genu. cine stie thinking