| anonim_4396 a întrebat:

Am răspuns la o întrebare pe TPU. Răspunsul meu a fost declarat câștigător. Dar la profil nu-mi arată asta. De ce?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de urmatorul raspuns, atunci la raspunsurile oferite detine apare premiat cu fundita. big grin """Ops! Am crezut că ești băiat. La 14 ani nu ești prea micuț(ă) pentru o relație. El dacă nu mai e virgin aia e. Dacă se grăbește e altceva. În ziua de azi fetele și băieții de 15 ani au avut cel puțin 2 relații. Generația asta e puțin mai nebună. Dacă te place și tu îl placi la decizia ta o să fiți împreună. Baftă. Scuze de confuzia cu băiatul."""

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De obicei, răspunsurile câștigătoare, ori evaluările răspunsurilor etc. sunt înregistrate a doua zi. Acum, a fost weekend, cu siguranță luni, vor apărea la punctajul centralizat.