| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se face si o rubrica de Anunturi, nu umanitare, ci gen e-bay?
Tu ce anunt de vanzari, cumparari, imprumuturi, rate, etc, ai avea de facut?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Anunț:

"Schimb un Ponei Blue cu sclipici și un Buton Roz pe o Milka Fuchsia cu picățele Turcoaz sau un Phoenix Greșit și Debusolat, ca să nu fiu nevoită să-mi exersez atenția distributivă. Și îi impumut pe amândoi oricui are nevoie, când au sindromul premenstrual sau uită să-și ia medicația. Iar de vândut, nu-i vând, orice ar fi, că nu sunt de vânzare și oricum sunt neprețuiți și prea buni la casa omului! N-aveți decât să vă apucați de furat, ca tot românu'.

Pentru oferte și detalii contactați-mă la adresa de mail: Numai_Anunțuri_Ne_Mai_Lipseau_Pe_TPU@hotmail.com."

| TPU.ro a răspuns:

Am notat sugestia si urmeaza sa o discutam.

Alexandra - TPU