| GiAnca a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Vreau sa trimit un e-mail administratorilor cu o problema si zice sa completez formularul cu numele meu.Intrebarea este cu numele meu real sau cel de utilizator?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să împaci și capra și varza, scrii numele tău real și în paranteză numele de utilizator. Eu așa fac și a fost ok până acum.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu are importanţă. Rămâne la alegerea ta.

| TPU.ro a răspuns:

Buna, Anca! Poti sa folosesti orice nume vrei. Important e sa scrii adresa de e-mail corect, sa iti putem raspunde.

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca conteza; important e sa dai e-mailul corect ca sa primesti raspuns sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti date ireale, nu vei putea primi un raspuns. Sfatul meu este sa folosesti numele real.Mult noroc.

| mola a răspuns:

Cu numele tau de utilizator.

Succes.