| Gabriel_Gaby_1990 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare importanta si astept un raspuns cat mai rapid daca se poate! Formularul asta : http://rgt-inscriere.protv.ro/, il completez in format electronic si il trimit sau il printezi si il completez in orasul unde sunt preselectiile?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie jos unde se termina: V-am fi recunoscatori daca ati completa formularul, dupa care va asteptam sa va prezentati cu el printat si semnat la una din locatiile la care vor avea loc preselectiile pentru emisiunea "Romanii au talent".

| Gabriel_Gaby_1990 explică (pentru Salontanul):

Adica il printez si il duc in orasul unde sunt preselectii... Dar atunci de ce mai scrie si ''trimite'' si ''printeaza''?

| Salontanul a răspuns (pentru Gabriel_Gaby_1990):

Inscrie-te pe site, la semnatura pune numele si trimite-l si electronic ca sa fii sigur. Is aiuriti. Trebuiau sa dea explicatii clare. Dupa ce l-ai trimis scoate=l la imprimanta si gata. Te prezinti cu el la preselectii.

| Gabriel_Gaby_1990 explică (pentru Salontanul):

Aha mersi mult!