| sopranaCadaverica a întrebat:

Am trimis un mesaj operatorilor prin "Contact". Cam in cat timp se raspunde? Raspunde cineva macar?

6 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cam mâine răspund.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Aică teoretic așa-mi răspundeau, următoarea zi, sau dacă mesajul a fost trimis după ora 18 nu răspund în ziua în care au fost contactați, adică între 8 și 18 sau în acest interval cel puțin îmi răspundeau

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se raspunde in 24 ore... da nu in perioada asta de sarbatori

| sopranaCadaverica explică (pentru suntserios):

Au trecut sarbatorile. big grin E 4

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Si e sâmbătă

| darrio2007 a răspuns:

Urmareste-ti e-mailurile. Probabil ca ti-a si raspuns deja Cristina.