| AnnePlatt a întrebat:

Am trimis un mesaj la Contact "Va rog sa imi stergeti toate intrebarile favorite". Dar nimic! Trebuie sa astept mai mult timp? Mentionez ca l-am trimis de aproape 3 zile.

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Buna arii!
am vazut un raspuns al cristinei(cristina este admin-ul site), ca intrebarile favorite nu se pot sterge.si a mai zis ca la urmatoarea actualizare a site va propune sa se introduca aceasta functie.deci pana atunci intrebarile favorite nu se vor sterge. sper ca te-am ajutat.O zi frumoasa!