| Xtal a întrebat:

Asa imi apare de fiecare data cand vreau sa postez un raspuns:http://i.imgur.com/5OCV8.png? 1
De ce?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
crying de dimineata apare asa si la mine, trebuie sa revin de 2-3 ori pentru a intra la un raspuns/profil etc..am sa trimit un mesaj adminilor sa vedem despre ce e vorba.
Sarbatori fericite alaturi de cei dragihappy

| onasis1961 a răspuns:

Este site-ul supra solicitat.Crăciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exact, e bug. Dă refresh de mai multe ori, probabil e serverul supraîncărcat. O să se rezolve și roagă-te să nu fie mai rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca serverul nu face fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU este gratuit pentru toti utilizatorii, nu percepe taxe de inscriere, dar trebuie sa reziste.Va rog sa acceptati si sa intelegeti aceste reclame, chiar daca nu sunt obligatorii.La multi ani!

| PinkPanter a răspuns:

Asa mi-a aparut si mie dar am dat refresh la pagina ca imi aparea o ''foia rupta'' si apasam pe ea si gata!

| IepureleCuLopată a răspuns:

Este un bug, nu știu de ce, oricum este foarte rar, acum de sărbători poate cei ce au grijă de site și-au luat o mică vacanță.

| RebelaEmo a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Nu-i nimic chiar atat de rau. Incearca sa dai refresh de mai multe ori... la mine a mers dand de 2-3 ori happy Daca nu merge, poti sa pui intrebarea de pe un alt pc... poate pc-ul tau are cateva problemute big grin