| ΔH a întrebat:

ATENTIE! Acordarea abuziva de voturi Stupid/Nefolositor poate conduce la suspendarea contului.

Asadar esti convins ca acest raspuns merita acest calificativ?

-----------------------------
Cu riscul de a lua ban, am votat si voi vota cu stupid toate raspunsurile care cersesc funda.
Sunteti de acord cu mine ca astfel de raspunsuri merita stupid indiferent de continut?

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Într'adevăr este enervat să tot vezi "fundiţă? te rog, n'am niciuna, vreau şi eu una."şi toate cele de genul, dar atâta timp cât răspunsul este folositor şi reuşeşte să fie pe placul celui care a postat întrebarea, el primeşte panglica portocalie. Şi dacă vede că funcţionează şi dacă cerşeşte primeşte, atunci normal că aşa procedeză mereu. Probelma este, părerea mea, la cel care acorda funda celui care cerşeşte.
Succes!

| Dash a răspuns:

Da

| treideca44 a răspuns:

Da, clar...eu fac asta de mult si nu mi-a inchis contul deocamdata

| ozzy22 a răspuns:

Nu sunt d acord pentru ca 1. poate raspunsul este chiar folositor si 2.nu cred ca cei care fac asta cersescstraight face e ca si cum tear intreba "merit o funda pentru raspunsul meu?" ...si daca te deranjeaza asa de tare mai bine ignora acele persoane:d

| TheStranger a răspuns:

Sincer nu cred ca e nevoie sa votezi o persoana cu stupid sau nefolositor doar pentru faptul ca cerseste funda, mai ales daca are un raspuns bun care e folositor.Sunt persoane care desi cersesc funda dau si un raspunsuri bune, si te inteleg ca intr-adevar e aiurea cand vezi ca majoritatea cersesc funda, dar daca vrei sa dai intr-adevar la toti stupid, atunci ar trebui sa dai la aproape toata lumea, deoarece majoritatea "cersesc'''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm, nu ai cum "sa iei bann". Suspendat esti doar daca iti faci obiceiul sa stupizezi o anumita persoana excesiv si cineva te raporteaza adminei la contact.

Si da, sunt de acord. Si eu dau stupid la acele raspunsuri ce cersesc funda. Dar, sa zicem ca daca sunt intr-o situatie disperata, iar persoana imi cerseste funda si da cel mai util raspuns, atunci fac o exceptie. Desi, in general cei care dau raspunsuri pertinente sunt inteligenti si au realizat ca fundele nu ii ajuta cu nimic mai ales ca sunt si virtuale.