| LisaJulie a întrebat:

De ce sunt șterse întrebările cu,, Vreau sa imi capăt zilelor",, Vreau sa ma omor" pentru ca nu întra în categoria conținut obscen sau ilegal? Poate persoana are nevoie de ajutor și nu mi se pare corect sa i se șteargă întrebarea!

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ți se pare corect sa li se de-a idei sau sa fie abuzați verbal?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Sunt și oameni care au nevoie de ajutor și noi îi putem convinge sa nu o facă! Tu raportezi foarte multe întrebări fără sa te gândești ca sunt adolscenti și asa e gândirea lor, mai naiva, ei nu știu!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Cine ti a zis ție că eu raportez astfel de întrebări?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Mai demult ai zis tu ca raportezi întrebări eronate și cu conținut ilegal!

| LisaJulie explică (pentru LisaJulie):

Apropo era un user numit Rassia care tot făcea propaganda pentru razboi!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Așa... Nu cred că intră în categorie.

| LisaJulie explică (pentru Fatamuntilor):

Da dar poate prin răspunsurile noastre putem convinge persoana sa nu o facă! Și am văzut ca mai demult nu se ștergeau întrebări de genul!

| LisaJulie explică (pentru LisaJulie):

Acum am verificat și întrebările de genul erau puse când nu era legea asta în codul penal

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie explică:

Fatamuntilor, sunterios și celalalt care e?

| MistarGoGu a răspuns:

Poate este cineva mai religios la tpu.ro iar sinuciderea este un păcat! Considera asemenea intrebari ofensatoare pentru " bisericosi "!