| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat? De acum inainte putem vedea intrebarile si raspunsurile sterse de Admin.

http://i.imgur.com/TKpof.jpg

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Optiunea este activa de aproximativ 2 luni, dar nu se activeaza decat atunci cand eliminam din postarile unui utilizator.

Alexandra - TPU

| hideaway a răspuns (pentru TPU.ro):

Bună, Alexandra!
Se pare că eu nu am opțiunea aceea în stânga. De ce?
Mulțumesc anticipat!

| TPU.ro a răspuns (pentru hideaway):

Salutare! Optiunea nu iti apare datorita faptului ca pana acum nu ai avut postari eliminate de un admin.

Alexandra - TPU

| hideaway a răspuns (pentru TPU.ro):

Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Yeap, am văzut, dar într-un timp nu mai îmi apăruse, dup-aia a revenit. E bună ideea, ca să vedem ce postări ne sunt șterse, cel puțin la mine, erau inofensive, nu vorbeam vulgar etc. Dar există opțiunea aia de repostare sau așa, de pe care poți da la infinit. devil

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Da, e folositor, asa nu mai trebuie sa cauti printre raspunsuri daca vrei sa vezi.

| Holocaust a răspuns:

I don't have one. I'm a good girl.

| Hmmmm a răspuns:

Uraaaa! Tocmai am realizat ca pot bea apa si fara sa-mi fie sete.

| Barbiiiiie a răspuns:

La mine nu apare nimic:l
Ori e adevarat, ori este o farsa!:d

| evenso a răspuns (pentru Barbiiiiie):

La mine apare, am facut si print screen dupa cum se vede in imagine.