| Nicky06 a întrebat:

Unde pot gasi intrebarile/raspunsurile sterse de admin?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca au fost sterse, unde vrei sa le mai gasesti? Nu au fost mutate undeva ca sa poti avea acces la ele! Au fost STERSE!

| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care ai intrebari sau raspunsuri eliminate de noi, le poti vedea intr-o sectiune dedicata din profilul tau.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea pretentios, cum sa le gasesti daca au fost sterse?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In baza de date a serviciilor secrete. Aia urmaresc tot ce circula pe internet, e-mail-uri, discutii pe messenger, facebook etc etc etc. Urmaresc si arhiveaza tot, inclusiv intrebarile si comentariile care se fac pe site-ul asta. Printre altele, discutiile telefonice sint transformate in texte, pentru ca se arhiveaza mai usor si ocupa mai putin spatiu. Deci, apeleaza cu incredere la ei, gasesti orice din orice perioada. Nu le scapa nimic happy