| DedeeAndreea a întrebat:

Atunci cand pui o intrebare,primesti raspunsuri si peste cateva zile declari raspunsul castigator,si peste o luna stergi acea intrebare,funda utilizatorului se sterge automat? Adica de exemplu daca eu raspund la o intrebare si primesc funda,dar utilizatorul sterge intrebarea peste un numar de zile,practic mi se sterge o funda, nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria,funda dispare, ca si raspunsurile, daca intrebarea este stearsa definitiv de pe site. Daca este stearsa doar de catre cel care a pus-o si ramana ca anonima, nu se pierd nici funda si nici raspunsurile.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu.Pentru ca daca tu stergi intrebarea, ea va ramane postata sub ''anonim'', si raspunsul castigator ramane. Pierzi fundita numai in cazul in care este raportata aceea intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuwinking!