| maryangelll a întrebat:

Atunci cand raportezi pe cineva persoana respectica afla cine a raportat-o?

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Dacă îi raportezi un răspuns apare doar motivul raportării dar dacă raportezi o întrebare, nu apare nimic. Deci răspunsul : NU.

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu ~ raportarea răspunsurilor/întrebărilor este strict confidențială.

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu, nu poate afla, desi eu obisnuiesc sa ii informez direct ca vor fi raportati!

| misterioaѕa a răspuns:

Nu, raportarea întrebărilor/răspunsurilor este confidenţială.
Cred că acest lucru este un punct forte al site-ului.

| Rockart a răspuns:

Nu, e confidenţial.

| Hmmmm a răspuns:

In armata, subalternii, raportau. Si pe site, raportatul, a devenit obisnuinta. Ce se intampla de fapt, facem armata in timpul nostru liber? Tin sa precizez ca nu raportez. Mai bine imi spun gandurile direct, prin mesaj privat sau direct pe site. Atunci cand raportati, va dedicati timpul carectitudinii site-ului sau neplacerilor voastre? Asteptati luarea masurilor de dragul a ceea ce reprezinta site-ul sau de dragul pedepsirii celui/celei care v-a suparat la un moment dat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata.Iti dai seama ce ar fi?

| βιάήćάβάά a răspuns:

Bună!
Nu. Este strict confidențial.
O zi frumoasă! happy