| Radioactive a întrebat:

Aveti idee cand mi se vor aduna punctele de pe TPU? Nu-s una din aia care vin numai pentru puncte, is doar curioasa. Am raspuns azi si am primit si voturi, am raspuns deseori si prima...si tot 0 puncte am in ultimele 7 zile ca nu am mai intrat pe site?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Punctajul se actulizeaza de 2-4 ori pe zi, nu imediat.
Pana maine se va actualiza sigur.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actualizarea se face de două ori în 24 de ore. Te poți uita după ora 17.00 h că atunci apare prima actualizare din ziua respectivă și vor apărea toate punctele care le-ai primit în ultimele 12 ore.
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

Trebuie sa dea un refresh la server sa se actualizeze.Maine sigur vei avea afisate la profil punctele obtinute.

| Radioactive explică:

Cred ca lucrul acela l-am spus si eu. Dar sunt curioasa cand apar punctele.

| PinkDea a răspuns:

Raspunzi printre primi la o intrebare, primesti funde ai raspunsuri folositoare /amuzante/inteligente...