| anonim_4396 a întrebat:

Vineri aveam 3879 (cam asa ceva) de puncte in ultimele 7 zile, si in weekend am fost plecata si, duminica am intrat din nou pe TPU si am 1835 de puncte.
Deci, daca nu intru pe TPU cateva zile, punctele se scad?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da, normal. Scrie destul de clar "în ultimele 7 zile".
Cu cât intri mai des şi răspunzi la cât mai multe întrebări cu atât punctajul creste şi cu cât nu intri şi nu ai actvitate, punctajul scade!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul este punctajul total iar in paranteza ai punctele acumulate din raspunsuri in ultimele 7 zile.Pe masura reactualizarii, o parte din cele din paranteza, trec la punctajul total, de aceea a scazut. Daca in 7 zile nu mai dai nici un raspuns, nu mai acumulezi nici un punct, vei constata ca totul a trecut la cel total si iti va scrie:0 puncte in ultimele 7 zile.Numai bine.