| Matt24 a întrebat:

Aveti idee de ce daca inchid tab-ul in care am deschis TPU sunt scos din cont, chiar daca la logare am bifat casuta ca sa ma tina logat.Se intampla doar pe TPU, pe alte site-uri nu sunt scos afara cand inchid tab-ul

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Din motive de securitate am scazut perioada in care esti mentinut logat si am decis ca la schimbarea IP-ului de pe care se intra sa cerem din nou parola.

Sursa: http://www.TPU.ro/......i-trebuie/

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Am lucrat la acest aspect si acum reintroducerea datelor de logare se cere doar atunci cand se schimba locatia din care intrati pe site.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza.De fiecare data cand inchid calculatorul, imi iese singur din cont. straight face

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu din fericire nu am această problemă şi folosesc Adblock Plus pe Mozilla Firefox.
Pe curând!