| TheLastOne a întrebat:

La Mozilla Firefox cand aveam mai multe pagini deschis in aceeasi fereastra si voiam sa inchid fereastra ma intreba"Slaveaza si iesi" "iesi" revocare". Din greseala am bifat casuta "Nu ma mai intreba" si acum nu ma mai intreaba daca vreau sa salvez filele. Cum fac sa imi apara din nou optiunea de salvare?

Răspuns Câştigător
| breed a răspuns:

Unelte-optiuni-file-avertizeaza la inchiderea mai multor file

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Mozilla la tools (unelte) si apoi clik pe optiuni->in fereastra deschisa in tabul FILE bifeaza optiunea ''avertizeaza la inchiderea mai multor file ''

| Master1ro a răspuns:

Salut.
Intra in Firefox dai sus la Tools - Options - General - Restore to Default - OK.
Daca te-am ajutat te rog funda.

| Maura a răspuns:

Tools/Options/Tabs/Warn me when closing multiple tabs
Eu il am in engleza, nu situ cum este trecut in limba romana...

| sorinaviatoru a răspuns:

Dai la: unelte apoi la :optiuni si la: general si ai acolo: cand firefox porneste si iti setezi : arata fisierele si ferestrele de ultima data. Funda?