| PapushaDeCristaL a întrebat:

Azi dimineata mi-am schimbat poza de la profil si nu imi apare cea pe care am vrut sa o am imi ca si cand nu as avea niciuna... dc nu-mi apare?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să apară tocmai luni dimineață.
Acum văd o fată cu părul grizonat, cu bluză albastră (desen)!
De regulă modificarea apare după 24 de ore, dar acum suntem în week-end. Prima dată apare la Utilizatori http://www.tpu.ro/useri
Pa, pa.

| Dennys1521 a răspuns:

O sa-ti apara in 48 deore

| Smiley a răspuns:

Buna! Dureaza ceva pana iti apare poza! Paote dura cateva ora sau chiar cateva zile! Funda?

| Aesir a răspuns:

Trebuie sa pui o poza cu dimensiuni pana in 250 kb

| Eooo98989898 a răspuns:

Pai si eu am patit pune-o pe care vrei si stai asa cu eahappy si o sa isi revina maine poate cand intri va fi ok s-ar putea sa se mai intample dar tot asa sa faci deci pui poza care o vrei si las-o asa