| Inkubus a întrebat:

Bãã fratee! yawn E culmea! De ce in fiecare zi trebuie sa ma loghez in cont deodata ce eu tot bifez casuta in care trebuie sa ma lase logat 7 zile? :-l

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si eu fac la fel.
Dar nu cred ca asta este o problema majora, cel putin din punctul meu de vedere.
Dar poti face o cerere aici http://www.tpu.ro/contact...
*-*

| Liviu a răspuns:

Cred ca aici va pot deschide eu o portita sa numai fiti atat de... ' ingandurati ' ca sa ma exprim asa.
Majoritatea dintre noi/voi, aveti/avem ipp-ul rotabile(care se schimba la fiecare deconectare de net) ei bine, acele ipp-uri sunt ca CNP-ul unui buletin, numai un user poate avea acel ip (dar daca deeconectezi netul si il conectezi capeti altu daca ai ipp rotabil, sunt ele ipp-uri care sunt ne-rotabile raman stabile)ei bine, eu cred ca voi aveti ipp rotabil ca si in cazul meu.
Pentru mine nu e o problema, sa pierd1 minut sa ma loghez.
Datorita protejari datelor, site-ul nu recunoaste acel ipp ca si cand ati fi fost logati aici, daca era acelasi ipp probabil site-ul recunostea userul happy data find situatia, e o masura de protectie.

| SimonaCristina a răspuns:

Asta mi se intampla si mie...C'est la vie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bă frate, învaţă să vorbeşti civilizat înainte de toate, da?!
Nu suntem pe câmp.
Trimite problema ta la CONTACT adminilor şi se va rezolva.
Te pup!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu trebuie sa ma loghez de fiecare data cand deschid TPU, chiar daca bifez sa ma tina logata 7 zile... straight face