| VecinaDeLa3 a întrebat:

Bun, vad ca a inceput razmelita si Bastilia incepe sa se clatine. Intrebarea mea e ce trebuie facut in viziunea voastra ca sa imbunatatim siteul. Adica ce intrebari sa punem ca sa fie ca in 2008? Si atunci erau aceiasi oameni, nu cred ca se schimba mentalitatileasa repede...(apropo, eu va sustin, dar vreau sa stiu mai multe).

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s. a. m. d.

| Bastet a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa scapam de oamenii stupizi.cu mine-n frunte

*isi culege stupizi*

Răspuns utilizator avertizat
| Muflă a răspuns:

Good question... și eu aștept răspunsuri