| Raluka133 a întrebat:

aceasta intrebare este cam prosteasca dar sunt membru TPU doar de 2 zile si ma intrebam cum se pune poza la profil! daU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Raluca si bine ai venit printre noi >:d

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

| hummer24 a răspuns:

Cauti in lista din stanga EDITARE PROFIL, intrii, si apoi in ultimul rand scrie acolo SELECTEAZA IMAGINE PROFIL, dai BROWSE si iti alegi o poza pe care o vreiwinking

| gigel68 a răspuns:

Din meniul din dreapta alegi "editare profil", iar jos ai "selecteaza imagine profil" si "rasfoieste". apesi rasfoieste, alegi poza din calc si dai open dupa care apesi "salveaza profilul"

| manowar1 a răspuns:

Intri la editare profil si la ultima casuta iti pui imaginea dorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi, dai pe editare profil, acolo in dreapta, apoi o sa iti apara undeva jos, browse si bagi poza. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil, si apoi alegeti fisierul, si pui poza. funda?big grin

| danycosty a răspuns:

Dai pe "editare profil" si apoi pe "Alegeti fisierul" care este ultima optiune.

| Sabiina a răspuns:

Dai la `Editare profil` a treia chestie cu portocali din stanga si jos este ceva cu poza de profil. ti`o alegi si dai salvare. Sper ca te-am ajutat. :*

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Buna.Si eu sunt membru de azi si te asiguri ca e forte usor dai la editare prolif si ultima intrebare sau ce o fi vezi ca scrie "selecteaza imagine profil" dai pe butonul de jos si iti alegi o poza din calculatorul tau.big grin-Funda?

| Ghost_8628 a răspuns:

Ii dai la editare profil si mai jos scrie incarca o imagine sau ceva de genu. funda?

| SadSmile a răspuns:

Bunahappy Nu mi se pare deloc prostesc, eu te pot ajuta:
1. Editare profil
2.Acolo in dreapta mai jos scrie Selectare img. profil si este o casuta cu Alegeti fisier. Da pe casuta aceea.
3.Selectezi poza, si dai OK
4.Peste cateva minute o sa ai o poza la profil

Sper ca te-am ajutat. Bye:*