| MishaIsMyHero a întrebat:

Buna all! De ce nu ma lasă sa răspund la unele întrebări de la oracol?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Păi în primul rând eşti născută în 2004, pentru ca nu ai vârsta potrivită. Sunt unele postări legate oameni mari.
O zi bună!

| MishaIsMyHero explică (pentru LeMousiqe):

Pai la o întrebare zice Ce sandwich mănânci cel mai des la McDonald's? Ce legătura are?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti raspunde la intrebarile din oracol pentru ca cel mai probabil sunt inchise.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare TheCoolestMermaidInTheUniverseAndTheWholeWorld.Pentru ca unele se dau de la o anumita varsta si altele se dau un functie de ce esti(baiat sau fata). Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi închise.

| nicoalusoby a răspuns:

Unele intrebari sunt inchise de aceea nu poti raspunde la ele multe se dau pentru o anumita varsta si de aceea sunt blocate.

| Alexia777 a răspuns:

Poate sunt închise.