| Gentiana a întrebat:

Am auzit ca s-a schimbat adminul sef? Asa este? Daca da, cine este acum?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Inca nu s-a facut un anunt oficial, dar in ultimul timp Catalin se implica foarte mult in imbunatatirea si administrarea site-ului. Insa nu stiu daca il putem considera admin sef sau nu, pentru ca nu se stie daca si in continuare va avea timp de TPU (poate fi doar o perioada; personal sper sa dureze cat mai mult).
Intra si pe blog http://www.tpu.ro/blog/ ca sa afli mai multe detalii! Succes!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
De când a venit Cătălin, site-ul s-a îmbunătăţit. Eu îl consider admin deşi nu este declarat oficial.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a schimbat nimeni, insa s-a schimbat ceva. Cum spunea si NOname, zilele astea dl Catalin Tenita se implica mai mult pe site.