| Lolkkk a întrebat:

Deci duminica este ziua comunei și începe de la 2 pana la 12 maxim 11 seara. Problema este că mama mă lasă să stau doar până la 8 și la 11 maxim 10 e Luis Gabriel și eu as vrea sa stau la tot dar mama nu mă va lăsa pentru că mă duc într-un alt sat apropiat cu trotineta și zice ca dacă stau mai mult vine tata după mine.
Ce as putea face?
Idei?
Soluții?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mama mă lasă să stau doar până la 8... dacă stau mai mult vine tata după mine.Ce as putea face?"

e clar, o asculți pe mamă-ta că dacă vine taică-tu după tine, ai incurcat-o!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu te duci deloc.