| HelperRomania a întrebat:

am un cont, si intodeauna ma logam cu fb dar acum cand ma loghez pe fb imi apare iar pagina (principala) am incercat sa ma loghez manual dar nici asa nu merge

Apropo contul meu este Marian Cristian Chis sad

Raspuns urgent cu funda!

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Trimite mesaj aici cu problema ta.
http://www.tpu.ro/contact
Va dura ceva să îți răspundă pentru că sunt decât două admine și sunt foarte mulți useri.
Succes!

| TPU.ro a răspuns:

Inteleg bine din postarea ta ca acum ai probleme la logarea pe TPU prin Facebook?
Poti sa ne dai mai multe detalii?

Alexandra - TPU

| HelperRomania explică (pentru TPU.ro):

Nu pot intra in cont.Pentru ca intodeauna ma logam cu facebook si doar cate o data merge logarea cu fb, iar logarea manuala nu merge deloc sad

| TPU.ro a răspuns (pentru HelperRomania):

Ca sa iti mearga logarea prin Facebook, trebuie sa fii logat si pe Facebook.
Asteptam la contact@tpu.ro mai multe detalii din partea ta.