| diwa a întrebat:

Am vazut la anumiti utilizatori, ca sub poza le apare "Utilizator expert" sau "expert TPU", nu mai stiu exact cum era. Stie cineva ce conditii trebuie sa indeplineasca un utilizator pentru a ajunge expert? Nu am gasit in intrebarile frecvente thinking

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Gaseai intrebarea asta daca tastai expert TPU la cautare. In primul rand trebuie sa ai multe raspunsuri, mi se pare ca peste 500, si sa ai 10% raspunsuri castigatoare, sa te implici, sa votezi, sa fii votat, sa fi utilizator senior. Oricum, adminii hotarasc asta. Dupa cate vezi, nici cei din top 30 nu sunt toti experti.