| ladybug17 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot ajunge utilizator senior? Trebuie sa acumulez un numar anumit de puncte sau de raspunsuri castigatoare? big grin Funda! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu contează numărul răspunsurilor câștigătoare; ca să devii senior trebuie să ai minim 10 zile de activitate pe site (de la crearea contului) și 100 de răspunsuri aprobate.
Atunci când vei deveni senior, vei putea să votezi, să raportezi, să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare printre ele sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să îndeplinești două condiții, minim 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site și minim 10 zile de activare a contului.
Succes!
Pa, pa.