| parishiltonbia a întrebat:

Cum devin membru senior al TPU? imi trebuie mai multe funde? Voturi? Sa dau mai multe raspunsuri? Trebuie sa am un anumit numar de puncte?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Nu contează punctele, nici rank-ul, nici fundele şi nici voturile.
Pentru a devenii membru "Senior" trebuie să ai decât:
1. 100 de răspunsuri (normale)
2. 10 zile de când ţi-ai făcut contul
O zi bună, şi spor la răspunsuri! happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| MMadalina a răspuns:

Dupa 10 zile de la data inregistrarii si cu 100 de raspunsuri ,te poti mandri cu statutul de membru senior.

O zi buna!happy

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Funde sa ai mai multe si puncte daca ai de ex. 200 de fundite si 17654 de puncte posibil sa fii si pe locul 2

| 22052001 a răspuns:

Trebuie' sa ai cate 100 din fiecare