| pretzel a întrebat:

Cum devii expert TPU? adica iti trebuie un amumit numar de puncte? un anumit numar de raspunsuri castigatoare? cum e? big grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu numai fundele, punctele, numărul de răspunsuri sau rank-ul contează, calitatea e la fel de importantă, cum te exprimi şi ce fel de răspunsuri dai, la ce fel de întrebări ai dat răspunsurile, cât de activ eşti, etc.Răspunsurile tale vor fi analizate în caz că eşti luat în calcul pentru această nominalizare... cei care cerşesc funde se auto-descalifică! Răspunde la întrebări după cunoştinţele şi experienţa ta, fii inteligentă, spontană, amuzantă, utilă, dovedeşte că ai personalitate, important este să devii o prezenţă notabilă pe site, să te integrezi, să ajuţi, restul vine de la sine.Citeşte şi pe blog, acolo apar motivele pentru care au fost aleşi experţii http://www.tpu.ro/blog/?cat=6

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu îţi trebuie un anumit număr de puncte sau fundiţe, contează să ai răspunsuri inteligente, să ştii despre ce vorbeşti şi să ai un caracter ok. Să îţi placă să ajuţi persoanele etc. Baftă!

| Vizitiul a răspuns:

Au fost o multime de intrebari puse pe aceasta tema. Chiar nu ati fost atenti? Chiar va este greu sa dati o raita la regulamentul site-ului? Asta denota multa indiferenta la ceea ce se intampla pe site.Fiti mai vigilenti.