| XDarkAngel a întrebat:

as vrea sa-mi apara si mie la poza de la avatar de aici de pe TPU ca sustin Let`s Do It, Romania. am dat ca sustin da nu imi apare. imi explicati va rog, dau funda happy. si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Dai la,,Editare profil'' si sub poza scrie,, sustine Let's do it, Romania'' si bifezi casuta dupa care,, Salveaza profilul''

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ai bifat la "Editare profil" ce era de bifat şi ai şi salvat, o să-ţi apară chenarul respectiv în câteva minute. Ai puţină răbdare! Numai bine.

| dudumihai a răspuns:

O sa apara mai tarziu sau maine, asa a facut si la mine.