| MarySille a întrebat:

Astazi m-am intalnit cu un prieten vecin.care are 16 ani si ne-am dus impreuna la scoala m-a intrebat cum e cu scoala, ce mai fac, la ce liceu vreau sa ma duc, etc. cand am mers pe sub pasaj am urcat scarile si m-am impiedicat si am cazut in genunchi...Baiatul acela nu a ras sau ceva de gen tocmai vroia sa ma ridice, dar m-am ridicat sigura, m-a intrebat daca m-am lovit rau si i-am zis ca nu infine.ne-am continuat drumul si cand am ajuns la scoala ne-am despartit (el a plecat la liceu iar eu la scoala generala) si a facut un gest si a zambit Crede-ti ca in gandul lui ar fi ras de mine ca am cazut? sau la sfarsit cand am ajuns la scoala.credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| FuckOff a răspuns:

In gand poate da, pentru ca o cazatura aproape mereu provoaca rasu, dar sentimentele lui pentru tine au depasit momentu, si astfel ti-a oferit ajutorul sau, deci parerea mea e ca DA xD

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El nu a ras de tine nici in gand e om serios din cate ai zis, treaba cu placutul nu cred ca te place a zambit doar asa ca sa faca un gest frumos de ramas bun.

| kiss99 a răspuns:

Ciao! pai nu stiu daca te place sau nu cand esti in preajma lui comportate normal si cel mai important NU TE MAI IMPIEDICA! iar apoi observa cum se comporta cu tine si etc daca mai face un gest asa fara ca tu sa te mai impiedici si se comporta frumos cu tine inseamna ca ai noroc... poate te place...acum eu nu sunt o experta dar totusi sper ca ti-am fost de folos pa wave

| fluturas a răspuns:

Nu cred ca ar fi ars de tine, bine de-obicei e amuzant cand cineva cade, dar daca chiar ii venea sa rada, ar fi ras big grinwinking
nu inseamna ca daca a vrut sa te ridice sau te-a intrebat daca te-ai lovit te place neaparat, dar ceav sentimente fata de tine s-ar putea sa aibawinking

| Puiu_3680 a răspuns:

Din aceste cuvinte pe care le-ai spus nu se intelege clar daca te place sau nu.Incearca sa mai vorbesti cu el si atunci le mai lasi pe TPU si iti pot spune clar.Aceasta intamplare nu este foarte relevanta.