| Brittanie a întrebat:

Cand ma pot face de nivel senior?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand o sa ai 100 de raspunsuri si o sa treaca 10 zile de la data inregistrarii pe TPU.

6 răspunsuri:
| denyiuly a răspuns:

Buna alice!
ca sa treci de la statutul de membru junior la cel de senior trebuie sa ai:1. minim 10 zile pe site; 2. minim 100 raspunsurui(exista si excepti). sper ca te-am ajutat.O zi buna!

| Ronnix a răspuns:

~Pentru a deveni un membru senior, trebuie sa postezi cel putin 100 raspunsuri si sa ai o vechime de cel putin 10 zile pe site.
Succes!

| Abandoned a răspuns:

De abia astept sa ajung si eu Senior pe 10-11 septembrie! Ham ham!

| xCatastrophe a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile activitate de la inregistrare si minim 10 raspunsuri`!{nu castigatoare adica funde]

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 raspunsuri si minim 10 zile de activitate.