| lalaballet a întrebat:

Daca sunt senior mai pot fi mai sus?(nivel mai inalt)?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Junior, senior, expert TPU, userul anului!
Pa, pa.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.
sub fiecare raspuns exista optiunea Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
O zi bunahappy

| CautNume a răspuns:

Exista:junior, senior, campionul zilei, userul lunii, userul anului si expert TPU.(nu le-am scris intr-o ordine anume)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, poți fi și mai..."sus" (dar picioarele tot pe pământ îți vor fihee hee ), poți deveni expert TPU, poți fi userul anului...
Dacă la acest amănunt te referi...

| lalaballet explică (pentru floresdemayo):

Cum devin expert TPU?

| floresdemayo a răspuns (pentru lalaballet):

Cred că numai un expert ți-ar putea oferi un răspuns precis...
Restul doar... presupunem.
By the way, ce faci, Violeto, visezi? Rămâi așa cum ești, lasă plutirea printre nouri (ranguri).hee hee Poți fi fericită și așa!

| drogh a răspuns:

Nu,daca esti Senior poti sa faci ce un Junior nu poate, si anume:
-Sa trimiti mesaje la utilizatorii de seama ta;
-Sa votezi.
-Sa intri pe chat.
-Sa raportezi.
Nivelul inalt tu ti-l poti face prin acumularea de puncte si de funde.

| drogh a răspuns:

Daca doresti sa votezi, sub fiecare raspuns se afla ''Evalueaza'' si dai click pe cerculetul care-l consideri tu potrivit. Gen: folositor, nefolositor, amuzant, inteligent si eronat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. Nu happy

| BountyWG a răspuns:

Nu,daca esti Senior poti sa faci ce un Junior nu poate, si anume:
-Sa trimiti mesaje la utilizatorii de seama ta;
-Sa votezi.
-Sa intri pe chat.
-Sa raportezi.
Nivelul inalt tu ti-l poti face prin acumularea de puncte si de funde.