| anonim_4396 a întrebat:

cand vreau sa sterg o intrebare, nu primesc acel email, si la intrebarile refuzate sau sterse unde am raspuns, vad ca pot vedea raspunsul meu, insa nu mai pot accesa intrebarea, cu toate ca apare. Ce pot face sa primesc acel email, si ca acea intrebare sa nu mai apara chiar daca nu poate fi accesata?

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

La prima ta întrebare răspunsul este "răbdare". Sunt sărbătorile și adminii au luat și ei câteva zile libere, iar mail-urile se trimit (predominant) doar în zilele lucrătoare.

Iar la a doua - "nu poți să faci nimic, așa ne apare tuturor; ține de setările site-ului".
Succes și sărbători fericite!