| anonim_4396 a întrebat:

Ce le-ati spune celor care v-au dat ignore pe TPU? Le-ati cere iertare daca i-ati suparat? Un mesaj de impacare?
Fundita!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dani am dat o data la absolut toti indiferent de motivul pentru care le-am dat ignore STOP IGNORE, ce sa vezi nu s-au schimbat deloc, practic dupa ce mai jignit mi-au dat ignore, nu ai ce cere de la un popor primitiv, inapoiat din epoca de piatra

https://www.youtube.com/feed/trending

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le transmit ca nu e un capat de tara sa gresesti si nu e cazul sa dai ignore celui care te corecteaza. Aaaa. Plu Ioneasca / anamaria sau cum o mai cheama. Daca dai ignore la tot TPU o sa iti raspunzi doar la propriile întrebări

| mihai69 a răspuns:

Le transmit că nu e vina mea că adevărul supără, dar e mai corect să fii bărbat (mă rog, chiar și pentru o femeie anume e valabil) și să îți asumi greșelile, eventual să înveți din ele, nu să dai ignore celor care ți le semnalează.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce aș face așa ceva? happy

| Apokales a răspuns:

Pentru cei ce mi-au dat ignore le-as accepta scuzele laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Asta e dura happy au indraznit ei sa dea ignore laughing)

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, adica eu sunt o persoana minunata, nu stiu de ce ar face cineva asa ceva. Probabil a fost un missclick, ii inteleg.