| Anonima568 a întrebat:

ce sunt cu intrebarile ala puse acolo la 1.2.3.4? raised eyebrows ce trebuie sa faci ca sa iti apara intrebarea acolo?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările respective sunt selectate de către conducerea site-ului. N-ai cum să influenţezi decizia lor. Eventual, doar punând întrebări frumoase şi sperând că acestea vor fi remarcate de cine trebuie. Numai bine!

| Summer5505 a răspuns:

Nu depinde de tine...
poate ai observat ca unele mesaje de acolo sunt lasate chiar de TPU.ro

P.S. avem ceva in comun: si eu sunt nebuna dupa Taylor happy