| LUIZA_7088 a întrebat:

Cum imi pot schimba poza contului la TPU? please help...(funda)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Clic pe Editare profil din pagina ta, apoi pe Choose file, alegi poza și ultimul clic îl dai pe Salvează profilul.
Poza apare în maxim 24 de ore, în week-end server-ul nu este funcționabil.
Pa, pa.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Ce trebuie tu sa faci este sa dai la "Editare profil" si jos dupa sex iti apare "Alegeti fisierul" dai click acolo si alegi poza din pc-ul tau. Si peste cateva minute/ore poza ta va aparea (dupa ce va fi activata de admini).
Numai bine.

| TheKataGirl a răspuns:

La bara portocalie,, Logat ca LUIZA_7088" a patra optiune este,, Editare profil". Da click si acolo vei gasi,, Selecteaza imagine profil". Cred ca de aici te descurci!
Funda?