| AlexaAlexandra11 a întrebat:

Cum imi pot schimba si eu poza de la avatar?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Jojohappy intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Trebuie sa astepti o zi doua pentru ca trebuie aprobata de un administrator.Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| vali1985 a răspuns:

Intri la editare profil si te duci la selecteaza o poza, ti se deschide un chenar si mai departe te descurci.
A 2-a zi iti va aparea si tie poza ta de la avatar.

| AlexaAlexandra11 explică:

Va multumesc! Credeti-ma ca nu am probleme cu vederea dar era asa de mare scris incat nu puteam sa vad de umbra ploapelor happy Multumesc!