| Lydia28 a întrebat:

Buna!
Cum pot vedea ce raspunsuri folositoare, amuzante... am dat?
Sau se pot vedea raspunsurile folositoare, amuzante?

Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profilul tau(dai click pe numele tau)sau in dreapta, apoi dupa ce ai intrat te uiti in dreapta, tabelul portocaliu.Jos,sub Punctaj dai click si vei vedea.

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Le poţi vedea doar dacă întâmplător dai la răspunsurile tale şi dai click pe întrebarea unde ai dat răspunsul. După aceea, dai click pe " Evaluează " şi uită-te dacă ai primit voturi.
E greu să-ţi dai seama. Dacă chiar vrei trebuie să te uiţi la fiecare răspuns în parte.
Mai multe informaţii:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| CautNume a răspuns:

Intri la "Vizualizare profil" (chenarul portocaliu din stanga) si acolo (putin mai jos, sub "Muzica mea" si "Punctaj").Dai acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj).
Intri la intrebarea la care ai dat raspunsul si acolo dai la "Evalueaza" si iti va aparea in paranteza nr. de voturi si ce voturi ai primit la respectivul raspuns.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,intri la vizualizare profil dai clik pe punctajul meu si o sa-ti apara.

| Bristena a răspuns:

Buna!
Intri la "Vizualizare profil" (din dreapta ta) si acolo (putin mai jos, sub "Punctaj").Dai click acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj) altfel nu poti afla.
Intri la intrebarea la care ai dat raspunsul si acolo dai la "Evalueaza" si iti va aparea in paranteza numarul de voturi si ce voturi ai primit la respectivul raspuns.
Sper ca te-am ajutat!