| Cineva_1522 a întrebat:

Funda cine-mi zice primul cum pot vedea raspunsurile care sunt folositoare, amuzante cand dau la punctaj imi apar acolo cum pot sa vad care sunt raspunsurile respectivewinking?
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu poti decat daca dai click pe 200 vezi raspunsurile de exemplu si le iei la rand ca sa vezi ce ai primit. sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click la "raspunsurile mele" si dai click pe fiecare raspuns si iti cauti raspunsul la intrebare si vezi cum ti-au fost considerate rasounsurile.

| emoboy a răspuns:

Nu poti vedea raspunsurile care sunt folositoare, nefolositoare etc. poti sa le vezi decat pe cele castigatoare.