| lauriku a întrebat:

deci cand vreau sa raspund la o intrebare de a voastra cei de pe TPU scriu raspunsul dau raspunde si imi apare chestia aia cu alege o felicitare trimite cum fac sa nu imi mai apara plz la cel care merge funda:X:X

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cine dorește să scape de reclame, o poate face foarte ușor.
Intrați aici şi citiţi toate comentariile: http://www.TPU.ro/......-apar-15/!
O să vă lămuriți repede ce şi cum.

"Devirusare" plăcută!
Şi Sărbători Fericite!

| TPU.ro a răspuns:

Problema aceasta a fost solutionata in weekend, asa ca nu ar trebui sa mai intampini dificultati acum. Iti cerem scuze pentru acest inconvenient.

Alexandra - TPU