| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o noua intrebare: de ce atunci cand dau raspunde dupa ce scriu raspunsul la o intrebare imi apare o pagina transparenta si nu se trimite raspunsul, desi am stat cel putin 10 min sa se incarce. Ce sa faccrying?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser!
Îţi recomand Google Chrome. Cu el n-ar trebui să mai ai probleme de acest gen.
Succes!

P.S. Ca dovadă: http://www.tpu.ro/......de-ce-sa/. Deci au mai avut şi alţii astfel de probleme, iar după schimbarea browser-ului acestea s-au rezolvat. A, şi sper că ţi-ai confirmat deja adresa de mail. Dacă nu, caută un mesaj de la Echipa TPU în Inbox şi în Spam şi dă clic acolo, unde ţi se cere! Iar în câteva ore-zile vei putea să răspunzi liniştită. Succes! Numai bine!