| Donnella a întrebat:

imi explicati si mie ce pot sa fac cu punctele(fundele) acumulate pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu faci nimic cu ele si nici portocale nu poti cumpara in schimb cresti in clasamentul TPU si asa ajungi sa ocupi un loc fruntas in clasament...iar funditele, arata bine la profil..nu?batting eyelashes
O zi buna si frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Punctele obtinute pe TPU te ajuta sa urci in clasamentul comunitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta in clasamentul general. Fundele, te pot ajuta dupa caz, in situatia in care iti doresti sa devii expert.Citeste "Intrebari frecvente" si afli totul.Mult succes.

| Cancerigen a răspuns:

Salut!

Nimic, doar sa te bucuri de ele. Urci in clasament, poti fi utilizatorul zilei/lunii/anului si cam atat.

| FlyJack a răspuns:

Rank -> Expert TPU.